Pixelapse

Bulut Depolama Aracı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.1 MB
  • Version 2.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma Pixelapse
Pixelapse; kullanıcılarına çeşitli düzenleme ve görüntüleme araçları sunan kolay kullanıma sahip bir bulut depolama aracıdır.

Pixelapse; kullanıcılarına çeşitli düzenleme ve görüntüleme araçları sunan kolay kullanıma sahip bir bulut depolama aracıdır.

Tamamen ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz Pixelapse ile görsel tasarımlarınızı depolayabilir ve buradan arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Ancak ücretsiz versiyonundaki özellikler benim için yeterli değil diyorsanız, daha fazla özelliğe sahip olan ücretli versiyonuna geçiş yapabilirsiniz.

Yazılımı Mac bilgisayarınıza kurduğunuzda web sitesi üzerinden bir hesap açmanız gerekiyor. Ardından bu hesap Mac bilgisayarınızda bulunan program ile ilişkilendiriliyor. Bu aşamadan sora sabit diskinizde bulunan ve Pixelapse klasörüne attığınız tüm dosyalarınız otomatik olarak bulut sunucularına aktarılır. Bu sayede her zaman oluşturduğunuz dosyalarınız otomatik olarak bulut sunucularına aktarılır.

Ortak bir proje üzerinde çalıştığınız arkadaşlarınız ile dosyalarınızı paylaşmanıza imkan tanıyan Pixelapse web tasarımı ile uğraşan kullanıcılar da wen bölümünün sunmuş olduğu tasarım araçlarından faydalanabilirler.

Daha Fazla Göster
Pixelapse indir
DİĞER SÜRÜMLER